ART / Lithographs / Litograph 11642157
nr 1164 2157
LITOGRAPH
Olof Sandahl (b. 1938), Sweden. Signed and numbered 11/100, "Kam. P", subject: 51x62 cm,
Olof Sandahl (f. 1938), Sverige. Signerad och numrerad 11/100, "Kam. . P", motivet: 51x62 cm
SEK 100
Monday February 19 2018
at 19:41:21
19/2 18:23:27